pieniadz.pl

BaByliss Pro Volare X1 - niezwykła maszynka z sercem Ferrari

piątek, 23-03-2012 godz. 11:11

BaByliss Pro Volare X1 Ferrari
Ferrari jest znane z produkcji jednych z najszybszych samochodów świata. Włoski producent zachwyca kolejnymi konstrukcjami, a marka Ferrari urosła do miana kultowej. Trzeba jednak pamiętać, że logo czarnego rumaka nie jest zarezerwowane jedynie dla supersamochodów. Ferrari jest obecne również na rynku odzieżowym i gadżeciarskim. Oczywiście wszystko w wersji maksymalnie luksusowej.
Podobnie jest z maszynką do golenia Pro BaByliss Volare Clipper X1, którą sygnuje właśnie logo Ferrari.  Jak się można domyśleć mamy do czynienia z wyjątkowym narzędziem dostarczającym emocji ze strzyżenia. Przede wszystkim prezentowana maszynka podniesie zasób prywatnej kolekcji największych fanów włoskiej marki.

Maszynka za logiem niesie najwyższą jakość wykonania. Jej stalowe noże tnące zostały powlekane tytanem, co zapewnia sprawne i dające zadowalający efekt strzyżenie. Po naładowaniu, maszynka będzie służyła nam przez 80 minut, więc jest do wystarczająca ilość czasu na nawet najbardziej skomplikowane fryzury. Ponadto otrzymujemy 6 nasadek grzebieniowych i 2 lata gwarancji. Na koniec został największy smaczek, czyli silniczek. Mała jednostka napędowa została zaprojektowana przez inżynierów Ferrari, co ma zapewnić długą i efektowną pracę.

Dodaj komentarz

Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się
zarejestrować lub .

Komentarze:

Brak komentarzy do BaByliss Pro Volare X1 - niezwykła maszynka z sercem Ferrari.

Podobne

Kursy walut 2020-07-10

+ więcej
  • EUR euro 4,4745 +0,02%  +0,07gr
  • USD dolar 3,9646 +0,41%  +1,60gr
  • GBP funt 4,9941 +0,05%  +0,27gr
  • CHF frank 4,2099 +0,04%  +0,18gr

www.Autodoc.pl

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm