pieniadz.pl

Canon EOS 80D - aparat dla ambitnych fotografów

niedziela, 21-02-2016 godz. 09:09

Canon EOS 80D
Canon EOS 80D jest oficjalnym następcą modelu 70D i podobnie jak poprzednik spisze się doskonale w rękach bardziej zaawansowanych użytkowników.
Canon EOS 80D ma zadebiutować na rynku wiosną w cenie 1285 euro za samo body. Za tę cenę dostaniemy aparat z matrycą CMOS APS-C o rozdzielczości 24,2 Mpix, co w połączeniu z procesorem obrazu DIGIC 6 da spore możliwości. Producent zadbał o regulację czułości matrycy w zakresie ISO 100-16000. Istnieje też możliwość rozszerzenia tej wartości do ISO 25600.Zdjęcia w trybie seryjnym nadal wykonamy z prędkością 7 klatek na sekundę. Regulację ustawień oraz podgląd fotografii umożliwia 3-calowy ekran LCD na uchylno-obrotowym zawiasie. Nie zapomniano o szeregu profili pracy pomocnym dla amatorów, jednak aparat zdecydowanie bardziej pasuje do zaawansowanych użytkowników.

Aparat posiada na pokładzie moduły łączności WiFi, NFC oraz GPS. W obudowie znajdziemy też złącza micro USB, mini HDMI, mikrofonowe oraz słuchawkowe. Do zasilania wykorzystano akumulator LP-E6N wystarczający na wykonanie około 960 zdjęć. Canon EOS 80D prezentuje się wyśmienicie i z pewnością znajdzie uznanie wśród fotografów.

Dodaj komentarz

Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się
zarejestrować lub .

Komentarze:

Brak komentarzy do Canon EOS 80D - aparat dla ambitnych fotografów.

Podobne

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm