pieniadz.pl

Fujitsu Lifebook 2013 - tablet, smartfon i aparat w roli modułów laptopa

Fujitsu Lifebook 2013
W zeszłym roku zaprezentowano koncepcję urządzenia o nazwie Bento Book. Koncept zakładał połączenie tabletu, laptopa oraz smartfona w jedno urządzenie o konstrukcji modularnej. Projekt nie trafił jednak w fazę prototypu, ale konkurencja podłapała temat. Dowodem na to jest prezentacja urządzenia Fujitsu Lifebook 2013, które do wyżej wspomnianych funkcji dołącza jeszcze aparat kompaktowy.
Fujitsu Lifebook 2013 jest również konceptem, ale jego realizacja nie wydaje się już taka trudna. Urządzenie miałoby skupiać w sobie cztery oddzielne gadżety elektroniczne. Jako całość mielibyśmy do czynienia z laptopa o konstrukcji modułowej. Rolę dotykowej klawiatury miałby pełnić tablet internetowy, smartfon byłby dodatkowym dyskiem, zaś aparat fotograficzny pełniłby rolę kamery. Po odłączeniu każde urządzenie posiadałoby pełną funkcjonalność. Co więcej Fujitsu Lifebook 2013 korzystałby z procesorów i RAMów poszczególnych urządzeń w celu zwiększenia swojej mocy.

Pomysł wydaje się być bardzo dobry. Obecny rozwój technologiczny również umożliwia budowę takiego urządzenia. Pozostaje jednak kwestia analiz rynkowych i to czy ludzie są gotowi na podobne gadżety. Mimo wszystko pozostaje trzymać kciuki za Fujitsu Lifebook 2013. Być może w przyszłym roku zobaczymy prototyp urządzenia.

Dodaj komentarz

Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się
zarejestrować lub .

Komentarze:

Brak komentarzy do Fujitsu Lifebook 2013 - koncepcyjna hybryda laptopa, smartfona, tabletu i aparatu.

Podobne

Kursy walut 2019-11-15

+ więcej
  • EUR euro 4,2807 -0,25%  -1,09gr
  • USD dolar 3,8848 -0,42%  -1,63gr
  • GBP funt 5,0014 -0,23%  -1,16gr
  • CHF frank 3,9206 -0,75%  -2,95gr

www.Autodoc.pl

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm