pieniadz.pl

JBL Studio 270 - wydajna kolumna do budowy zestawu audio

piątek, 20-12-2013 godz. 11:11

JBL Studio 270
JBL zaprezentowało nową trójdrożna kolumnę Studio 270. Głośnik wpisuje się w serię Studio 2, która zdobyła uznanie wśród użytkowników. Nowe kolumny powstały z myślą o użytkownikach szukających bardziej zaawansowanego rozwiązania niż klasyczne głośniczki komputerowe.
Nowa kolumna podłogowa JBL wykorzystuje do generowania dźwięku dwa przetworniki z membranami poliplasowymi o średnicy 165 mm w przypadku niskotonowego i 100 mm w przypadku średniotonowego. Dodatkowo kolumna została wyposażona w Tweeter CMMD o średnicy 25 mm. Połączenie takich elementów pozwala na wytwarzanie bardzo czystego dźwięku w zakresie częstotliwości 45 Hz - 22 kHz.

JBL Studio 270 legitymuje się impedancją 8 Ohm i czułością 88 dB. Niestety głośnik nie może współpracować samodzielnie ze źródłami dźwięku. Konieczne jest bowiem zastosowanie wzmacniacza o mocy 20 do 200 W. Najnowsza propozycja uznanego producenta posiada wymiary 1010x237x244 mm i waży nieco powyżej 16 kg. JBL Studio 270 pozwoli zbudować wydajny system audio w niewielkich mieszkaniach czy salonach. W połączeniu z innymi urządzeniami z serii Studio 2 będzie jedną z ciekawszych propozycji na rynku. Kolumna została wyceniona na 1499 złotych.

Dodaj komentarz

Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się
zarejestrować lub .

Komentarze:

Brak komentarzy do JBL Studio 270 - wydajna kolumna do budowy zestawu audio.

Podobne

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm