pieniadz.pl

Maitres du Temps Chapter Three Reveal - małe dzieło sztuki z różowego złota

Zegarek Maitres du Temps Chapter Three Reveal
Zegarki dawno przestały być tylko urządzeniem do odczytywania czasu. Małe czasomierze pełnią funkcje gadżetów oraz ikon stylu. Małe dzieła sztuki reprezentują swojego właściciela i dają jego rozmówcą jasne sygnały, z kim maja do czynienia.
Część z dostępnych zegarków na rynku wywołuje pewną rozterkę. Patrząc na nie można się zastanawiać, czy warto założyć je na rękę, czy lepiej zamknąć je w przeszklonej gablocie. Maitres du Temps Chapter Three Reveal z pewnością da do myślenia właścicielom. Prezentowany zegarek można spokojnie zaliczyć do grona mobilnych dzieł sztuki.

Z ciekawych funkcji znajdziemy na tarczy wskaźniki dnia i nocy oraz drugiej strefy czasowej. Informacje te są udostępniane w postaci rolek ukrytych pod panelami godzin 12 i 6. Do wskazywania drugiej strefy czasowej twórcy postanowili wykorzystać dwie rolki (każda przedstawia 6 godzin). Dzięki temu indeksy są większe i wyraźniejsze. Cała konstrukcja obejmująca kopertę oraz wskazówki zostały wykonane z 18-karatowego różowego złota. Ten metal szlachetny wykorzystano również do stworzenia zapięcia na pasku ze skóry aligatora. Całość prezentuje się wyśmienicie i może budzić podziw. Niestety nie jest znana cena tego wyjątkowego czasomierzu.

Dodaj komentarz

Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się
zarejestrować lub .

Komentarze:

Brak komentarzy do Maitres du Temps Chapter Three Reveal - małe dzieło sztuki z różowego złota.

Podobne

Kursy walut 2020-07-06

+ więcej
  • EUR euro 4,4697 +0,06%  +0,26gr
  • USD dolar 3,9588 -0,44%  -1,76gr
  • GBP funt 4,9449 -0,22%  -1,11gr
  • CHF frank 4,2020  0,00%   0,02gr

www.Autodoc.pl

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm