pieniadz.pl

Marcin Dorociński w filmie "Anthropoid" z hollywoodzkimi gwiazdami

poniedziałek, 10-08-2015 godz. 08:08

Marcin Dorociński w filmie
Marcin Dorociński wystąpi w hollywoodzkim filmie pt. "Anthropoid", thrillerze wojennym, w którym w głównych rolach zobaczymy: Jamie Dornana ("50 twarzy Greya"), Cilliana Murphy'ego ("Incepcja") i Toby'ego Jonesa ("Szpieg").
Jeden z najzdolniejszych, współczesnych, polskich aktorów ma szansę zabłysnąć na całym świecie. Marcin Dorociński już w tym tygodniu rozpocznie prace na planie hollywoodzkiej produkcji. O jego nowej roli poinformowała na Facebooku jego menedżerka. Marcin Dorociński dołączył do obsady filmu 'Anthropoid'. Film opowiada o akcji zbrojnej- zabójstwie protektora Czech i Moraw z ramienia III Rzeszy, SS-Obergruppenführera Reinharda Heydricha. Marcin spędzi na planie 2 tygodnie, reżyseruje Sean Ellis. Pierwszy dzień zdjęciowy Marcina już w najbliższą środę, zatem trzymajcie kciuki - napisała na oficjalnym profilu aktora i wzbudziła wśród polskich fanów niemały entuzjazm.

Film opowie o operacji Anthropoid, czyli zamachu na Reinharda Heydricha, przeprowadzonym w 1942 roku przez żołnierzy emigracyjnego rządu Czechosłowacji. Choć wydarzenie to znacząco podniosło morale czechosłowackich żołnierzy, miało również nieprzewidziane, tragiczne konsekwencje - przyczyniło się bowiem do śmierci masy żołnierzy i tysięcy cywili z miejscowości Lidice i Lezaki. "Anthropoid" zadebiutuje w polskich kinach w 2016 roku. Szczegóły roli Dorocińskiego nie są jeszcze znane. Ostatnio oglądaliśmy go w takich produkcjach, jak: "Pod Mocnym Aniołem", "Serce, serduszko" oraz "Jack Strong".

Dodaj komentarz

Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się
zarejestrować lub .

Komentarze:

Brak komentarzy do Marcin Dorociński w filmie "Anthropoid" z hollywoodzkimi gwiazdami.

Podobne

Kursy walut 2021-01-21

+ więcej
  • EUR euro 4,5310 +0,16%  +0,73gr
  • USD dolar 3,7312 +0,02%  +0,09gr
  • GBP funt 5,1244 +0,34%  +1,75gr
  • CHF frank 4,2053 +0,19%  +0,79gr

www.Autodoc.pl

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm