pieniadz.pl

Metallica trafi do kin! Twórca "Predators" nakręci film o zespole

piątek, 09-03-2012 godz. 11:11

Metallica
Nimród Antal jest reżyserem takich filmów, jak "Predators", "Motel" i "Kontrolerzy", a już niedługo do swojego dorobku dołączy ciekawy film poświęcony zespołowi Metallica. Artysta został wybrany przez członków zespołu i ma poprowadzić zdjęcia do obrazu, który będzie mieszanką fabuły i archiwalnych zdjęć z koncertów.
Oczywiście film zostanie wykonany w nowoczesnej technologii 3D. Pierwsze zdjęcia mają wystartować już w sierpniu, zaś premiera nastąpi w przyszłym roku. Zapowiada się prawdziwa gratka dla fanów Metalliki i muzyki rockowej. Lars Ulrich zachwalał reżysera i stwierdził, że jest jego fanem od czasów obejrzenia filmu "Kontroll", który debiutował w Cannes w roku 2004.Muzyk poznał też reżysera osobiście i zachwycił się jego entuzjazmem i podejściem do pracy twórczej. Zapewne to przesądziło o wyborze Nimróda do stworzenia filmu poświęconego muzykom.

Warto przypomnieć, że Metallica wystąpi w Polsce już 10 maja na lotnisku Bemowo, w ramach festiwalu Sonisphere. Okazja jest specjalna - formacja będzie świętować 20. rocznicę wydania swojego najsłynniejszego, "czarnego albumu". Ostatnimi czasy Metallica powraca do masowych mediów i niewykluczone, że szykuje renesans swojej działalności.

Dodaj komentarz

Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się
zarejestrować lub .

Komentarze:

Brak komentarzy do Metallica trafi do kin! Twórca "Predators" nakręci film o zespole.

Podobne

Kursy walut 2020-07-10

+ więcej
  • EUR euro 4,4745 +0,02%  +0,07gr
  • USD dolar 3,9646 +0,41%  +1,60gr
  • GBP funt 4,9941 +0,05%  +0,27gr
  • CHF frank 4,2099 +0,04%  +0,18gr

www.Autodoc.pl

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm