pieniadz.pl

Mick Jagger, Bruce Willis i inni - gwiazdy wynajmują swoje posiadłości na wakacje

Mick Jagger, Bruce Willis i inni - gwiazdy wynajmują swoje posiadłości na wakacje
Planując urlop i przebierając w ofercie hoteli, można wziąć pod uwagę nie tylko kurorty i uzdrowiska, ale i rezydencje znanych gwiazd. Coraz więcej aktorów hollywoodzkich albo muzyków decyduje się na wynajem swoich willi. W tym roku między innymi można spędzić wakacje u Bruce’a Willisa, Davida Copperfielda, Pameli Anderson czy Micka Jaggera.
 Często posiadłości gwiazd są jednymi z najbardziej ekskluzywnych miejsc na świecie, wyposażonymi we wszelkie wygody, fanaberie i piękne widoki. I tak na przykład na Karaibach znajdują się posiadłości między innymi Jaggera, Keitha Richarsda czy Bruce’a Willisa, za każdym razem wyposażone są w prywatną plażę z prywatnym wejściem na sam ocean. Willa Pameli Anderson znajduje się z kolei w Malibu i choć nie leży nad morzem, posiada ogromny basen, ogromne patio i bajeczny ogród. Copperfield, zapomniany już nieco u nas amerykański iluzjonista, użycza z kolei swojego domu turystom na wyspach Bahama.

Oczywiście w jednej z tych rezydencji nie mógłby zamieszkać byle kto. By spędzić choć noc u Willisa czy Jaggera, trzeba mieć przede wszystkim wypchany portfel. Najwyższe ceny sięgają nawet 433 tysięcy euro (taką sumę za pobyt na jego wyspie życzy sobie biznesmen Richard Branson), choć u Jaggera można się przespać „zaledwie” za 12 tysięcy. Najtaniej wynajmują swoje domy: Charlize Theron czy Pamela Anderson.

Dodaj komentarz

Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się
zarejestrować lub .

Komentarze:

Brak komentarzy do Mick Jagger, Bruce Willis i inni - gwiazdy wynajmują swoje posiadłości na wakacje.

Podobne

Kursy walut 2019-11-18

+ więcej
  • EUR euro 4,2884 +0,18%  +0,77gr
  • USD dolar 3,8767 -0,21%  -0,81gr
  • GBP funt 5,0257 +0,49%  +2,43gr
  • CHF frank 3,9133 -0,19%  -0,73gr

www.Autodoc.pl

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm