pieniadz.pl

Motorola Xoom 2 i Xoom ME - dwa nowe tablety wkraczają na nasz rynek

Motorola Xoom 2
Motorola Xoom była dobrym technicznie tabletem, choć wysoka cena i pewne ograniczenia stanęły na drodze uzyskania popularności przez amerykański produkt. Teraz producent wprowadza na rynki kolejną generację tabletów, dzięki czemu Xoom 2 trafiło do Polski.
Motorola Xoom 2 trafiła na rynek w dwóch odsłonach, podstawowej kierowanej do szerszych zastosowań i pracy w biznesie oraz w edycji ME nastawionej na rozrywkę. Podstawowy model oferuje ekran o przekątnej 10,1 cala i rozdzielczości HD. Dużym atutem nowej wersji jest jaśniejszy i bardziej wyraźny wyświetlacz pokryty szkłem Corning Gorilla. W tablecie zamieszczono akumulator pozwalający na około dziesięć godzin pracy. Producent zadbał również o szereg aplikacji ułatwiających pracę biurową.

Motorola Xoom 2 Media Edition posiada mniejszą i bardziej kompaktową konstrukcję z ekranem o przekątnej 8,2-cali.  Cechuje się on szerokim kątem widzenia wynoszącym 178 stopni, co ułatwi korzystanie z multimediów. Ten tablet ma być nastawiony na użytkowników szukających bardziej rozrywkowego urządzenia.

Sercem obu tabletów jest dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1.2 GHz, wspomagany przez 1 GB pamięci RAM. Motorola Xoom 2 i Xoom 2 ME są dostępne z systemem operacyjnym Google Android 3.2. Tablet jest dostępny w dwóch wersjach pojemnościowych z dyskami o pojemności 16 bądź 32 GB. Ceny tabletów to odpowiednio 2200 złotych za Motorolę Xoom 2 i około 1900 złotych za edycję ME.

Dodaj komentarz

Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się
zarejestrować lub .

Komentarze:

Brak komentarzy do Motorola Xoom 2 i Xoom ME - dwa nowe tablety wkraczają na nasz rynek.

Podobne

Kursy walut 2020-07-10

+ więcej
  • EUR euro 4,4745 +0,02%  +0,07gr
  • USD dolar 3,9646 +0,41%  +1,60gr
  • GBP funt 4,9941 +0,05%  +0,27gr
  • CHF frank 4,2099 +0,04%  +0,18gr

www.Autodoc.pl

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm