pieniadz.pl

Motorola prezentuje nowy telefon z klapką o nazwie GLEAM+

Motorola GLEAM+
Motorola stara się wyrwać ze słabszego okresu w swojej historii, czego efektem są przede wszystkim mocne smartfony. Producent nie zapomina jednak o użytkownikach, którzy poszukują prostego, ale eleganckiego telefonu oferującego podstawowe funkcje. Takie jest właśnie model GLEAM+ zastępujący na rynku niemal identyczny model GLEAM.
Producent odchudził nieco swój model z klapką i nadał mu nieco bardziej elegancki wygląd. Także materiały służące do wykończenia mają stać na nieco wyższym poziomie niż w poprzedniku. Motorola zastosowała kosmetyczne zmiany nie tylko od strony stylistycznej, ale także w kwestii technologicznej. Na pokładzie znalazł się przede wszystkim większy 2,8-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 400x240 pikseli. Użytkownicy skorzystają z zaledwie 50 mb pamięci wewnętrznej, którą można na szczęście poszerzyć o 16 GB za pomocą kart microSD.

Zdjęcia można wykonać za pomocą aparatu o rozdzielczości 2 Megapikseli. Producent zadbał o port USB 3.0 oraz jack 3,5 mm. Całość uzupełnia Bluetooth 2.1 i radio FM. Motorola GLEAM+ jest kierowana do sporej ilości klientów, którzy nie są zadowoleni z pracy smartfonów.  Wiele osób potrzebuje prostego w obsłudze telefonu służącego do dzwonienia. Taka właśnie jest nowa Motorola, a przy tym sprawia wrażenie drogiego i eleganckiego telefonu. Nowy model z klapką został wyceniony na 399 złotych i już niedługo znajdzie się we wszystkich sklepach.

Dodaj komentarz

Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się
zarejestrować lub .

Komentarze:

Brak komentarzy do Motorola prezentuje nowy telefon z klapką o nazwie GLEAM+.

Podobne

Kursy walut 2019-11-20

+ więcej
  • EUR euro 4,2917 -0,03%  -0,11gr
  • USD dolar 3,8792 +0,02%  +0,06gr
  • GBP funt 5,0081 -0,31%  -1,57gr
  • CHF frank 3,9126 +0,03%  +0,13gr

www.Autodoc.pl

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm