pieniadz.pl

Okulary CARRERA trafiły do Polski! Znana marka debiutuje nad Wisłą

sobota, 25-02-2012 godz. 12:12

Okulary CARRERA
Pogoda ostatnio płata nam sporo figli, ale wystarczy spojrzeć za okno żeby wiedzieć, że wiosna się już zbliża. To dobry moment żeby zacząć kompletować garderobę i dodatki na cieplejszą porę roku. Osoby uwielbiające modę i odpowiednią prezencję ucieszą się z faktu wejścia na polski rynek marki okularów Carrera.
Okulary przeciwsłoneczne oraz oprawki okularów korekcyjnych tej marki z pewnością zadowolą wszystkich indywidualistów, Produkty Carrera oferują modny styl i sprawią, że każdy się wyróżni podczas bulwarowego spaceru, spotkania biznesowego, czy imprezy z przyjaciółmi. Dzięki stylowym okularom każdy będzie mógł zaprezentować swój styl. Sam producent podkreśla, że korzystanie z okularów Carrera pozwoli czerpać z życia pełnymi garściami.

Okulary Carrera to nie tylko zwykłe oprawki i szkła, ale kawał modowej historii trwającej od 1956 roku. Producent dba o symbiozę między historią i nowoczesnością wymieszaną z współczesnymi trendami. Wyjątkowe okulary prezentują różne style i pozwolą każdemu na znalezienie produktu odzwierciedlającego jego duszę. Okulary są jednym z najważniejszych elementów wiosennej i letniej mody. To one prezentują właściciela podczas rozmów i wymiany spojrzeń na promenadach turystycznych miast. Od teraz Polacy mogą oficjalnie skorzystać z oferty legendarnego producenta.

Dodaj komentarz

Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się
zarejestrować lub .

Komentarze:

Brak komentarzy do Okulary CARRERA trafiły do Polski! Znana marka debiutuje nad Wisłą.

Podobne

Kursy walut 2020-06-05

+ więcej
  • EUR euro 4,4443 +0,22%  +0,96gr
  • USD dolar 3,9217 -0,90%  -3,56gr
  • GBP funt 4,9563 +0,05%  +0,27gr
  • CHF frank 4,0948 -0,59%  -2,42gr

www.Autodoc.pl

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm