pieniadz.pl

Oryginalnie, ale stylowo - jak nosić kolorowe spodnie?

sobota, 17-11-2012 godz. 15:03

Męski styl - jak wybrać i nosić kolorowe spodnie
Nie ma chyba faceta, który nie chciałby dobrze wyglądać. Nasza świadomość stylu staje się coraz większa, dzięki czemu mężczyźni wyglądają zdecydowanie lepiej niż jeszcze kilka lat temu. Często jednak zaczynamy popełniać zupełnie inny błąd. Wystarczy przejść się główną ulicą w swoim mieście, a przekonamy się, że większość ludzi wygląda tak samo. Tymczasem podkreślanie własnej indywidualności jest bardzo ważne, a wyróżnianie się z tłumu niesie ze sobą wiele zalet. Jednym ze sposobów na urozmaicenie swojej garderoby, jest założenie spodni w nietypowym kolorze. Jak to jednak robić, by wyglądać stylowo, a nie kiczowato?
Przede wszystkim musimy być przekonani do podjęcia takiego kroku w naszym stylu. Wielu mężczyzn wciąż boi się „szaleć” z garderobą, by nie zostać posądzonym przez otoczenie o brak męskości. Oczywiście ubiór nie świadczy o tym czy jesteśmy facetami, ale lęk w wielu nas wciąż jest silny. Jeśli więc nie czujesz się pewny siebie w pomarańczowych czy bordowych spodniach, nie powinieneś ich zakładać. Mężczyzna może założyć na siebie najlepsze ubrania, a i tak będzie sprawiał kiepskie wrażenie. To dlatego, że jeśli czuje się w nich źle, to inni będą zauważać jego dyskomfort. Nie o to chodzi w tworzeniu własnego stylu!

Jak w każdej kwestii, tu także powinniśmy zachować umiar. Wcale nie chodzi o to, by wyglądać jak choinka, którą można zauważyć już ze stu metrów. Wybór innych spodni niż zwykle ma za zadanie podkreślić naszą indywidualność i przywiązanie do stylu. Dlatego nie przesadzajmy. Na początku warto założyć na przykład jasnoniebieskie, pastelowe spodnie i pomarańczowy t-shirt. Nie jest to zbyt krzykliwe, a już wyróżnia się z tłumu! Dobrym wyborem są też zielone spodnie z żółtą koszulą. W tym przypadku również pokażemy swój umiar, ale także odwagę.

Jako że kolorowe spodnie są czymś bardzo wyróżniającym się, musimy szczególnie zadbać o balans całego stroju. Nie powinniśmy zakładać do nich krzykliwych, sportowych butów oraz marynarki z rzucającymi się w oczy wzorami.  Postawmy raczej na stonowane barwy i gładkie tkaniny. Świetny balans zapewnią nam ubrania utrzymane w tonacji brązowej, beżowej, białej czy szarej. Dzięki temu osiągniemy ciekawie i schludnie wyglądający kontrast. Nie zapominajmy również, że na nasz strój składają się różne dodatki jak na przykład pasek. Tu także powinniśmy postawić na klasykę zamiast krzykliwośći.

Niezwykle ważną rolę odgrywa tutaj sam dzień. Przede wszystkim spodnie w odmiennych niż tradycyjne kolorach nie pasują do strojów formalnych. Inną kwestią jest pogoda. Jeśli wybierzemy spodnie w jakimś jasnym kolorze, a na dworze będzie mokro od deszczu czy roztopionego śniegu – możemy być pewni paskudnego wyglądu. Wszystkie plamy będą doskonale widoczne na materiale, dlatego przy takich warunkach zdecydowanie lepiej jest postawić na ciemne kolory.  

Dodaj komentarz

Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się
zarejestrować lub .

Komentarze:

Brak komentarzy do Oryginalnie, ale stylowo - jak nosić kolorowe spodnie?.

Podobne

Kursy walut 2019-09-13

+ więcej
  • EUR euro 4,3396 -0,01%  -0,04gr
  • USD dolar 3,9120 -0,61%  -2,42gr
  • GBP funt 4,8705 +0,43%  +2,08gr
  • CHF frank 3,9608 -0,33%  -1,30gr

www.Autodoc.pl

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm