pieniadz.pl

Piaget Altiplano Skeleton Ultra-Thin - zegarek z białego złota na miarę dwóch rekordów świata

Piaget Altiplano Skeleton Ultra-Thin
Zegarki na rękę już dawno przestały być praktycznym narzędziem do oceniania czasu. Teraz każdy elegancki mężczyzna musi mieć zegarek reprezentujący jego styl i pozycję. Producenci dobrze sobie z tego zdają sprawę, dlatego zaskakują nas coraz bardziej wyjątkowymi projektami.
 Piaget Altiplano Skeleton Ultra-Thin należy do grupy najbardziej wyjątkowych, o czym świadczą dwa oficjalne rekordy świata. Prezentowany czasomierz jest najcieńszym na świecie zegarkiem szkieletowym z automatycznym naciągiem. Może się on pochwalić obudową o grubości zaledwie 5,34 mm. Drugi rekord dotyczy najcieńszego szkieletowego mechanizmu automatycznego, który ma 2,4 mm. Do rekordów dochodzi ekskluzywne wykonanie koperty.

Piaget Altiplano Skeleton Ultra-Thin oferuje kopertę o średnicy 38 mm, w całości wykonaną z białego złota. Przy budowie czasomierza zastosowano cały szereg innowacji. Wykorzystano między innymi mikrorotor z platyny próby 950, a jako serce zegarka użyto mechanizmu 1200S. Najważniejsze jednak, że jedno spojrzenie na ten zegarek mówi nam, że mamy do czynienia z wyjątkową konstrukcja. Z takim czasomierzem każdy zrobi wrażenie na otoczeniu. Niestety nie znamy ceny unikatowego modelu.

Dodaj komentarz

Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się
zarejestrować lub .

Komentarze:

Brak komentarzy do Piaget Altiplano Skeleton Ultra-Thin - zegarek ustanawiający rekordy.

Podobne

Kursy walut 2020-06-05

+ więcej
  • EUR euro 4,4443 +0,22%  +0,96gr
  • USD dolar 3,9217 -0,90%  -3,56gr
  • GBP funt 4,9563 +0,05%  +0,27gr
  • CHF frank 4,0948 -0,59%  -2,42gr

www.Autodoc.pl

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm