pieniadz.pl

Premiera Samsunga Galaxy S3 zapowiedziana na 3 maja!

Samsung Galaxy S2
Samsung Galaxy S3 ma być prawdziwym mocarzem, o czym świadczą krążące plotki i ciągłe odwlekanie premiery smartfona. Okazuje się jednak, ze już niedługo będziemy czekali na prezentację najnowszego urządzenia z serii S, która od swojego debiutu wyznacza kierunek rozwoju smart fonów z systemem Android.
Producent zapowiedział, ze już 3 maja zostanie zaprezentowany oficjalnie Samsung Galaxy S3. Najwyraźniej koreański koncern chciał poczekać aż konkurencja zaprezentuje swoje propozycje związane z ostatnim bumem na czterordzeniowe układy. Teraz, gdy sytuacja na rynku się trochę ustabilizowała, Samsung może zaprezentować swojego flagowego smartfon.

W sieci pojawiało się sporo plotek i spekulacji, a na ich podstawie można przewidzieć prawdopodobną specyfikację. W ceramicznej obudowie miałby się znaleźć ekran o przekątnej 4,7-cali i rozdzielczości 1280x720 pikseli. Sercem smartfona ma zostać procesor czterordzeniowy Exynos 5 o taktowaniu 1,5 GHz, wspomagany przez 1 GB pamięci RAM. Na pokładzie znajdziemy moduł pamięci o pojemności 16 bądź 32 GB z możliwością poszerzenia o kolejne 64 GB za pomocą kart microSD. Całość ma uzupełnić łączność 4G LTE, działająca także w Europie. Powyższe dane wydają się bardzo prawdopodobne. Wszystkie tajemnice nowego modelu poznamy już za kilkanaście dni, gdy Samsung odsłoni swoje najnowsze dzieło.

Dodaj komentarz

Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się
zarejestrować lub .

Komentarze:

Brak komentarzy do Premiera Samsunga Galaxy S3 zapowiedziana na 3 maja!.

Podobne

Kursy walut 2020-07-06

+ więcej
  • EUR euro 4,4697 +0,06%  +0,26gr
  • USD dolar 3,9588 -0,44%  -1,76gr
  • GBP funt 4,9449 -0,22%  -1,11gr
  • CHF frank 4,2020  0,00%   0,02gr

www.Autodoc.pl

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm