pieniadz.pl

Rubicon Atomic AD/DA Preamp - stylowy przedwzmacniacz z zegarem atomowym

piątek, 27-04-2012 godz. 11:11

Rubicon Atomic AD/DA Preamp
Rubicon Atomic AD/DA Preamp to stylowy przedwzmacniacz, który jest dedykowany dla miłośników luksusu i dźwięku w najwyższej jakości. Urządzenie nie tylko łączy w sobie niezwykły design i nowoczesną technologię, ale też jest pierwszym przedwzmacniaczem wykorzystującym zegar atomowy.
Producent zapewnia, że wykorzystanie atomowego zegara pozwala na uzyskanie 100 tysięcy razy większej stabilności od kwarcowych odpowiedników. To pozwoliło uzyskać inżynierom próbkowanie z częstotliwością 384 kHz. Dzięki temu prezentowane urządzenie jest najdokładniejszym i najbardziej zaawansowanym przedwzmacniaczem, jaki będzie można nabyć. Niezwykłym rozwiązaniem jest wykorzystanie łączności DLNA. Jest to bardzo popularne rozwiązanie, ale dość nietypowe dla zaawansowanych, audiofilskich urządzeń.

Rubicon Atomic AD/DA Preamp dzięki modułowi DLNA pozwala na odtwarzanie muzyki z urządzeń mobilnych. To dość dziwne rozwiązanie patrząc na przeznaczenie urządzenia. O ile taka funkcja jest bardzo przydatna, o tyle w sprzęcie high-endowym jest ona trochę dziwna. Miłośnicy dźwięku najwyższej jakości unikają wybrakowanych plików muzycznych, jak MP3. Niestety nie znamy jeszcze szczegółów urządzenia, ani ceny. Wkrótce powinny się pojawić szczegóły na temat przedwzmacniacza, który znajdzie się na liście życzeń niejednego audiofila.

Dodaj komentarz

Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się
zarejestrować lub .

Komentarze:

Brak komentarzy do Rubicon Atomic AD/DA Preamp - stylowy przedwzmacniacz z zegarem atomowym.

Podobne

Kursy walut 2019-08-23

+ więcej
  • EUR euro 4,3572 -0,20%  -0,88gr
  • USD dolar 3,9371 +0,09%  +0,34gr
  • GBP funt 4,8050 +0,56%  +2,66gr
  • CHF frank 3,9876 -0,43%  -1,74gr

www.Autodoc.pl

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm