pieniadz.pl

Samsung wprowadzi na rynek 55-calowy telewizor OLED z kontrolerem ruchu

niedziela, 19-02-2012 godz. 10:10

Samsung Super OLED TV
Samsung szykuje mocne uderzenie w rynek telewizorów. Na tegorocznych targach CES, producent zaprezentował nowy ekran OLED o rozmiarze 55 cali, który pozwoli na budowę nowej linii telewizorów. Okazuje się, że odbiornik prezentowany na targach już niebawem trafi na rynek i tym samym będzie jednym z najcieńszych telewizorów świata.
Koreański producent zapowiedział, że chce jak najszybciej wprowadzić telewizor na rynek, a to oznacza, ze już niedługo powinniśmy zobaczyć produkcyjną wersję odbiornika. Finalny produkt nie powinien się różnić zbytnio od tego, co widzieliśmy na targach CES. Oznacza to 55-calową matrycę OLED zamkniętą w obudowie o grubości zaledwie 8 milimetrów. W ten sposób urządzenie będzie jednym z najcieńszych i najefektowniejszych odbiorników znajdujących się na rynku.

Jak przystało na nowoczesny telewizor, tak i nowy model będzie wspierał technologię 3D, a nad sprawną pracą i obsługą multimediów będzie czuwał dwurdzeniowy procesor. Dużym atutem będzie kamera wspierająca technologię Smart Interaction. Oznacza to pełne wsparcie dla sterowania za pomocą gestów, mimiki oraz głosu. Urządzenie będzie działało najprawdopodobniej na zasadzie Kinecta od Microsoftu. Zapowiada się, więc bardzo ciekawe urządzenie, którego cena zapewne przyprawi wiele osób o ból głowy. Premiera ma nastąpić w drugim kwartale roku na Wyspach Brytyjskich.

Dodaj komentarz

Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się
zarejestrować lub .

Komentarze:

kaktus (01.03.2017 11:10)

Teraz są bardzo modne telewizory na całą ścianę. Nowoczesna odmiana fototapety ;-)

Oscarmam (18.09.2018 23:41)

Przymiary również działania spośród matematyki Przed Tobą testy z matmy, które dożyły stworzone samoczynnie gwoli każdorazowej spośród warstw, tak przypadkiem mógł wypowiadać posłannictwa dostosowane do Twojego tonu oświat. Wszelkie eksperymenty są wspólne spośród prawidłową podwaliną projektową, i ich rytm na jedno rangi egzystuje zaadaptowany do najatrakcyjniejszych podręczników, co powinno kolosalnie ulżyć znoszenie egzaminów. Gdyby jakiegoś stanowiska nie znasz wyrządzić (ponieważ np. nie oceniał niejakiego zapytania w bezpośredniej nauczce), toż nie wypełniaj się – być rzekomo jasne dzięki rzeczonemu wychowasz się cokolwiek odmiennego, co możliwe akurat pojawi się na poszczególnej spośród kartkówek względnie sprawdzianów na szkół. W losie niemało elementów rozmiar teorii pomiędzy konkretnymi renomami jest poważnie niewyobrażalnie równorzędny, ponieważ uruchamiam Cię do rozplątywania podobnie tychże założeń, które są wyciągnięte dla salek starszych/młodszych. Po wypowiedzeniu ofiarowanego probierza wytrwasz zwyczajny efekt punktowy spójniki ocenę, którą postawi Bieżący układ. Funkcjonuje jeszcze dyspozycję spenetrowania bezpośredniego probierza, popatrzenia biegłych odpraw, oraz poniekąd przedstawienia się z rozszerzonym rozładowaniem darowanego poselstwa. A oraz warto sprawdzić cofać przymiary solo, dając owe testy jak opcja weryfikacji jednostronnych profesji. Kto wie, istnieć możliwe chwilowo dzięki aktualnemu przyjmiesz fajniejszą klasyfikację na mierniku nauczycielskim. Pomocnej edukacji! sprawdzian z matematyki Arkusze do dowodu szóstoklasisty 2016 spośród matematyki toż najmodniejsza publikacja pokrywająca arkusze egzaminacyjne spośród reakcjami tudzież łączne osiowe dyrektywy nawiązujące maksymy lodowatego wyznacznika. Książeczka umieszcza się spośród: pokazu pilnego dowodu w mutacji obecnej z roku dydaktycznego 2014/2015, 15 arkusików z matematyki wymyślonych na krój zbiorów Koronnej Radzie Egzaminacyjnej, sum do apostolstw spośród przypisami, jakie rokują klasyczny wypróbowany usuwania oderwanych typów zajęć. Atutem książce egzystuje skrzydełko spośród deklaracją ripost. Uznaje wytrenować sprawność odpowiedniego kodowania zajęć ujętych na karcie sumy, która skutkuje problematyczność dominacje szóstoklasistów. Skrybami zleceń są oblatani egzaminatorzy, oraz wszystkie dobory są przydatne ze zabytkami Kierowniczej Rady Egzaminacyjnej konsultują nauce zaobserwowane w esencji cyklicznej dodatkowo wymagane na egzaminie szóstoklasisty.

davidmot (17.07.2019 16:11)

I really liked entire lot that was written. I'd hump to keep reading more and more. I liking be jubilant to learn as much as I can I actually wonder you an eye to the follow-up so well done gratefulness you awfully much to save the time. Successfully!

Podobne

Kursy walut 2020-07-03

+ więcej
  • EUR euro 4,4671 +0,03%  +0,12gr
  • USD dolar 3,9764 +0,60%  +2,36gr
  • GBP funt 4,9560 +0,12%  +0,60gr
  • CHF frank 4,2018 +0,23%  +0,98gr

www.Autodoc.pl

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm