pieniadz.pl

Sony Xperia sola - smartfon z Japonii dla mniej wymagających

piątek, 16-03-2012 godz. 10:10

Sony Xperia sola
Sony Xperia sola jest kolejnym smart fonem prezentowanym przez japońskiego producenta. Urządzenie uzupełnia gamę nowych modeli z serii Xperia i idealnie wpisuje się w minimalistyczną stylistykę japońskich smart fonów.
Nieco rozczarowujący jest system operacyjny w Sony Xperia sola. Producent zdecydował się na starcie wykorzystać system Google Android 2.3, ale po premierze ma zostać opracowana aktualizacja do wersji 4.0. Nowy smartfon został wyposażony w ekran o przekątnej 3,7 cala i rozdzielczości 480x854 pikseli. Nad szybkością smartfona czuwa procesor dwurdzeniowy o taktowaniu 1 GHz, który wspomaga 512 MB pamięci RAM. Producent zadbał o pamięć wewnętrzną o pojemności 8 GB, którą poszerzymy za pomocą kart microSD.

Do wykonania zdjęć wykorzystamy aparat o rozdzielczości 5 megapikseli, co również może być małym rozczarowaniem. Mimo to aparat pozwoli na zarejestrowanie filmów w jakości HD 720p. Na liście wyposażenia znalazły się standardowe moduły WiFi, Bluetooth oraz GPS. Nie zapomniano o microUSB oraz standardowym wyjściu audio. Niestety nie podano jeszcze ceny nowego smartfon, ale patrząc na specyfikację, będzie to jeden z tańszych modeli z serii Xperia. Wiadomo natomiast, że smartfon będzie dostępny w drugim kwartale roku w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej oraz czerwonej.

Dodaj komentarz

Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się
zarejestrować lub .

Komentarze:

Brak komentarzy do Sony Xperia sola - smartfon z Japonii dla mniej wymagających.

Podobne

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm