pieniadz.pl

"The Bourne Legacy" - kontynuacja szpiegowskiego thrillera

sobota, 11-02-2012 godz. 09:09

The Bourne Legacy
Filmowa adaptacja przygód byłego agenta Jasona Bourna zyskała wielką popularność. Film okazał się sukcesem, podobnie, jak jego książkowy pierwowzór. Teraz miłośnicy szpiegowskich intryg będą mogli zobaczyć kolejną odsłonę serii pod tytułem "The Bourne Lagecy". Kontynuacja trylogii o Jasonie Bournie nie będzie jednak prezentowała głównego bohatera z poprzednich odsłon.
Tym razem scenariusz skupi się na osobie agenta Aarona Crossa. Rolę głównego bohatera odegra Jeremy Renner znany z takich produkcji, jak "Miasto złodziei" i "28 tygodni później". Twórcy zapowiadają jeszcze bardziej wysublimowane intrygi i większe niebezpieczeństwa, z jakimi się zmierzy bohater. Całość ma zostać utrzymana w klimacie szpiegowskiego thrillera i nie będzie odbiegać od klimatu oryginalnej trylogii.W pozostałych rolach wystąpią: piękna Rachel Weisz ("Wierny ogrodnik", "Constantine") oraz Edward Norton ("25 godzina", "Podziemny krąg"). Tony Gilroy odpowiada za scenariusz oraz reżyserię nowego obrazu. Artysta był scenarzystą pozostałych części o Bournie oraz takich produkcji, jak "Adwokat diabła", "Armageddon" czy "Gra dla dwojga".

Dorobek reżyserski Gilroya ogranicza się do filmu "Michael Clayton", który został nominowany do Oscara. "Dziedzictwo Bourne'a" trafi do polskich kin 10 sierpnia.

Dodaj komentarz

Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się
zarejestrować lub .

Komentarze:

Brak komentarzy do "The Bourne Legacy" - kontynuacja szpiegowskiego thrillera.

Podobne

Kursy walut 2020-08-14

+ więcej
  • EUR euro 4,3988 -0,05%  -0,23gr
  • USD dolar 3,7227 +0,14%  +0,51gr
  • GBP funt 4,8692 +0,08%  +0,40gr
  • CHF frank 4,0906 +0,05%  +0,19gr

www.Autodoc.pl

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm