pieniadz.pl

Ubierz się w sukces!

poniedziałek, 04-03-2013 godz. 07:07

Moda i styl - jak powinien wyglądać strój biznesowy
Tylko naiwni mężczyźni uważają, że droga ich droga kariery zależy tylko i wyłącznie od umiejętności, doświadczenia oraz talentu. Ogromną rolę odgrywa tu także nasz wygląd. Chociaż może się to wydawać nieco niemoralne, to tak właśnie prezentuje się rzeczywistość. Jeśli milioner przebierze się za bezdomnego i nikt go nie pozna, to na 100 procent nie znajdzie osoby, która chciałaby zrobić z nim jakiś poważny interes. Działa to również w drugą stronę. Wyglądem możemy nadrobić nasze niedoskonałości i pokazać siebie jako profesjonalistę oraz człowieka wartego zainteresowania!
Kompletowanie stroju powinniśmy rozpocząć od białej koszuli. To tradycyjny element stroju, który może się wydawać nieco oklepany. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy z niego rezygnować. Biała koszula zawsze wygląda elegancko i jest uniwersalna, dzięki czemu unikniemy kłopotów z dopasowaniem do niej innych ubrań. Warto więc zainwestować nieco czasu i pieniędzy, by kupić taką, która będzie wyglądała, jakby była szyta na miarę.

Trudno wyobrazić sobie biznesmena w białej koszuli bez krawatu. Taki człowiek sprawiałby wrażenie w pewnym stopniu gołego, co z pewnością nie pozwoliłoby skupić się innym ludziom na sednie relacji. Krawat staje się więc kolejną obowiązkową rzeczą, którą musimy nosić, by wyglądać jak człowiek sukcesu. Przy kupnie należy uważać na to, by nie był on ani zbyt wąski, ani za szeroki. Nie warto również szaleć z kolorami. Sukces często tkwi w prostocie!

Nie można oczywiście zapomnieć także o marynarce! Chociaż wydaje się ona prostym rodzajem garderoby, to może całkowicie zniszczyć nasz wygląd, albo wynieść go pod niebiosa. Dlatego do tej kwestii również powinniśmy podejść w stu procentach poważnie. Zwrócić uwagę trzeba przede wszystkim na to, jak marynarka leży na ramionach. To absolutnie podstawowa kwestia!

O naszym być albo nie być w dużej mierze decydują także buty. Nie wystarczy tu tylko kupić elegancką parę w odpowiednim kolorze. Bardzo poważnym, popełnianym przez wielu mężczyzn, błędem jest niedbanie o swoje obuwie. Tak więc na pierwszy rzut oka eleganccy faceci mają na swoich stopniach brudne i wyglądające niechlujnie buty. To absolutnie niedopuszczalne! Obuwie zawsze musi być nie tylko czyste, ale także starannie wypastowane!
Zobacz także:Szkoła eleganckich dodatków, czyli o poszetkach słów kilka »
Bardzo ważne są także wszelkiego rodzaju akcesoria. To one stanowią dopełnienie naszego wyglądu, świadczą o guście i przywiązaniu do szczegółów. Niestety mężczyźni sprawę dodatków często ograniczają tylko do zegarka. Owszem, czasomierz dodaje elegancji, ale warto zainteresować się także innymi akcesoriami. Wśród nich są między innymi poszetki, spinki do mankietów, a także zapach perfum jaki stosujemy!

Dodaj komentarz

Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się
zarejestrować lub .

Komentarze:

jeojdcenekpw (02.06.2019 09:43)

http://bitly.com/2Wv7LU6

fqozchr (04.10.2019 22:20)

4serial.com

iwtnbge (05.10.2019 22:01)

http://bitly.com/hjkkkszzs

Podobne

Kursy walut 2020-06-04

+ więcej
  • EUR euro 4,4347 +1,11%  +4,88gr
  • USD dolar 3,9573 +1,16%  +4,52gr
  • GBP funt 4,9536 +0,71%  +3,50gr
  • CHF frank 4,1190 +1,37%  +5,55gr

www.Autodoc.pl

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm