pieniadz.pl

WhiskyThor od destylarni Highland Park - napój dla prawdziwych Wikingów

czwartek, 22-03-2012 godz. 12:12

Thor Highland Park - whisky
Wikingowie są narodem, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Przed tym historycznym ludem drżała cała Europa. Najazdy Wikingów niosły za sobą spustoszenie całych osad. Nawet dziś nie jeden mężczyzna chciałby się poczuć, jak Wiking i oddać się szałowi niszczenia, palenia i grabieży, a na koniec posiąść kobiety wrogów.
Oczywiście w dzisiejszych czasach życie w stylu Wikinga nie znalazłoby uznania w społeczeństwie, ale miłośnicy skandynawskich klimatów mogą się cieszyć innymi przymiotami wojownika. Whisky Thor destylarni Highland Park z pewnością zainteresuje fanów wikińskich legend.

Destylarnia Highland Park postanowiła zaczerpnąć inspirację z mitologii Wikingów, czego efektem jest trunek o nazwie Thor. Smakosze Whisky otrzymają butelkę, na której przedstawiono młot Thora, a całość zamknięto w drewnianej obudowie, nawiązującej swym wyglądem do łbów smoków zdobiących wikińskie łodzie. Najważniejsze jednak to, co znajdziemy w środku szklanego naczynia. Whisky posiada bogaty odcień bursztynu, a nasz nos zostanie uwiedziony aromatycznymi, dymnymi nutami antycznej miedzi, duszonych śliwek oraz syropu złotego. Z kolei podniebienie poczuje nuty wanilii, jeżyny, świeże mango, brzoskwinie, cynamon. Limitowana edycja ograniczona jest do 23 000 butelek, a jej moc to 52,1%.

Dodaj komentarz

Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się
zarejestrować lub .

Komentarze:

Brak komentarzy do WhiskyThor od destylarni Highland Park - napój dla prawdziwych Wikingów.

Podobne

Kursy walut 2019-08-23

+ więcej
  • EUR euro 4,3572 -0,20%  -0,88gr
  • USD dolar 3,9371 +0,09%  +0,34gr
  • GBP funt 4,8050 +0,56%  +2,66gr
  • CHF frank 3,9876 -0,43%  -1,74gr

www.Autodoc.pl

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm